STARI GRAD DOMAĆIN JEDRILIČARIMA U PRIPREMAMA ZA TOKYO

2. srpnja 2021.

Naš višestruki europski prvak,svjetski doprvak, nositelj prve olimpijske jedriličarske medalje za Hrvatsku, Tonči Stipanović, svjetski prvak i doprvak, srebrni olimpijac, cipranin Pavlos Kontides i jedriličarske ekipe Španjolske, Crne Gore, Rusije, Mađarske i Estonije, u organizaciji Joze Jakelića, za svoje su završne pripreme pred Olimpijske igre u Tokiju izabrali naš grad.

Klimatski, ali i svi ostali organizacijski uvjeti u Starom Gradu i našoj vali, omogućuju vrhunskim jedriličarima kvalitetnu pripremu pred najvažnije sportsko natjecanje, a dobrodošlicu i dobre želje na Olimpijadi u ime grada danas su im poželjeli Teo Bratanić, predsjednik Gradskog vijeća, gradska vijećnica Žaneta Roić i direktor Turističke zajednice Jakša Damjanić.

Uz organizaciju „Paiške regate“ i državnih natjecanja u klasi Laser, Stari Grad se pozicionira kao poželjna destinacija jedriličara i idelano mjesto za pripremu pred velika natjecanja.

Svima želimo puno sreće i dobrog vitra, a nadamo se i olimpijskim medaljama!