STARI GRAD DOBIO SERVISNE STANICE ZA BICIKLISTE

31. svibnja 2021.

Korištenje bicikala sve je učestaliji trend kod građana, ali i turista koji osim sunca i mora često žele svoj odmor provesti aktivno i zdravo. Uz to, mnoge gradske i otočke lokacije dostupne su upravo biciklima zato je ulaganje u biciklističku infrastrukturu i popratne usluge jedna od važnih stavki ulaganja u kvalitetu života i turističku ponudu.

U tom smjeru, Grad Stari Grad je omogućio postavljanje servisnih stanica za bicikliste i to na tri lokacije: u Starogradskom polju, u parku Vorba te na Vratima rta Kabal. Servisne stanice su jednostavne za rukovanje i imaju sve što treba za samostalan servis bicikala – set alata i pumpu koji su postavljeni na stalku.

Vjerujemo da će ova nova usluga biti na korist i zadovoljstvo brojnih zaljubljenika u bicikle i bicikliranje!