Odgoda izvođenja radova na tunelu Selca Dubovica, DC 116 - obavijest

26. travnja 2024.

Hrvatske ceste, Ispostava Split obavještavaju o odgađanju planiranih radova na tunelu Selca Dubovica, DC 116. Tekst obavijesti prenosimo u nastavku.

Poštovani,

vezano na planirano zatvaranje predmetnog tunela za sav promet zbog izvođenja radova rekonstrukcije i dogradnje sustava video nadzora, vatrodojave, kontrole atmosfere i upravljanja ventilacijom, obavještavam Vas kako se isti odgađaju za realizaciju u 11. mjesecu.

Iako turistička sezona još nije ni počela, već je povećan intenzitet prometa ovim dijelom državne ceste DC 116. Budući da obilazni pravac preko županijske ceste ŽC 6252 nije adekvatan za tu količinu vozila, u cilju anuliranja eventualnih zastoja u prometu i ugroze sigurnog odvijanja prometa obilaznim pravcem, odlučeno je kako će se predmetni radovi izvoditi nakon završetka turističke sezone.

S poštovanjem,

Jerolim Tomasović, dipl.ing.građ.