Obavijest o provođenju Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravišta- za poljoprivrednike i ribare

24.03.2020

Poljoprivrednicima je dozvoljen rad na poljoprivrednim površinama na području Grada Staroga Grada uz obavezno pridržavanje svih do sad propisanih mjera opreza.
Svi poljoprivrednici koji imaju poljoprivredna zemljišta ili drže stoku izvan mjesta prebivališta moraju za kretanje do tog mjesta ishoditi propusnicu u Stožeru civilne zaštite Grada Staroga Grada, pri obavljanju svoje djelatnosti moraju se pridržavati svih do sad propisanih mjera opreza.

Ribari mogu nesmetano obavljati svoju djelatnost ukoliko pri tome ne ulaze u luke u akvatorij izvan Grada Staroga Grada uz obavezno pridržavanje svih do sad propisanih mjera opreza.