Odluka - radno vrijeme trgovina

22.03.2020

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske donio je Odluku o radnom vremenu trgovina.

Sve trgovine na području Grada Staroga Grada za koje je dopušten rad dužne su osigurati radno vrijeme od 8:00 do 17:00 sati.

Molimo sve građane da smanje broj dolazaka u trgovine osim u slučaju prijeke potrebe te da omogućite djelatnicima trgovina da na vrijeme zatvore trgovine. Nemojte se zadržavati u trgovinama više nego što je potrebno da obavite kupnju, održavajte socijalnu udaljenost od ostalih prisutnih u trgovinama i strpljivo čekajte na ulazu. Dok čekate održavajte obvezu socijalne udaljenosti od 2 metra te upozorite sve one koji se ne pridržavaju istog.

Članovi Civilne zaštite provoditi će kontrolu provedbe i nadzora nad provođenjem ove mjere.

Trgovci su najosjetljivija skupina i u doticaju su sa svima nama, a tu su zbog nas, molimo olakšajte im posao koliko god možete.

Odluka je dostupna na linku "Obavijesti, oglasi i natječaji".