Priopćenje

Priopćenje

Stožer civilne zaštite Splitsko dalmatinske županije aktivan je do daljnjega. Na području Splitsko dalmatinske županije nema osoba pozitivnih na COVID-19. U dogovoru s nadležnim službama, kao i gradonačelnicima Splita i Makarske (osnivačima škola), dogovoreno je da škole i vrtići nastavljaju s radom. Sanitarni inspektor uputio je dvije osobe u karantenu (jednog hrvatskog i jednog rumunjskog državljanina), dok je jedna osoba upućena na samoizolaciju. U ovom trenutku u karanteni se nalazi 30 osoba. Preporuka organizatorima događanja je da se strogo pridržavaju preporuka Stožera CZRH i HZJZ. Sve građane pozivamo na odgovorno ponašanje i pridržavanje naputaka Stožera Civilne zaštite RH i HZJZ. O svim događajima biti ćete pravovremeno informirani putem Stožera civilne zaštite SDŽ.

Stožer civilne zaštite SDŽ