Stari Grad, 03.03. - Energetska tranzicija otoka Hvara - predavanja

28.02.2020

Pridružite nam se na edukativnim i interaktivnim predavanjima na temu energetske tranzicije otoka Hvara kako bi se ona uspješno ostvarila. Podijelite s nama što biste voljeli vidjeti kao dio energetskog razvoja na svom otoku - više fotonapona, solarnih ćelija, električnih automobila, električnih bicikala... Mogućnosti ima puno, a mi ćemo vam ukazati na one ostvarive i njihov potencijal.

Nakon uspješnog domaćinstva 4. Otočnog foruma za čistu energiju za EU otoke, koji je u studenom 2019. održan u Splitu i Hvaru, nastavljaju se aktivnosti vezane uz energetsku tranziciju na našem otoku, jednom od 26 europskih otoka koji su prošle godine krenuli u novo poglavlje održivog razvoja.
Predavanja su organizirana u okviru projekta izrade Plana energetske tranzicije otoka Hvara, sukladno natječaju Tajništva za čistu energiju EU otoka.

LOKACIJE I TERMINI PREDAVANJA:

● Hvar, Galerija Arsenal, 3. ožujka (utorak) u 11.30 sati
● Stari Grad, OŠ Petra Hektorovića, 3. ožujka (utorak) u 16 sati
● Jelsa, vijećnica Obćinskog doma, 4. ožujka (srijeda) u 15 sati
● Sućuraj, zgrada Općine, 4. ožujka (srijeda) u 10 sati

Predavači: Ana Marija Jakas i Edo Jerkić, Vivosomnia d.o.o..
Veselimo se Vašem dolasku!