Kino Stari Grad - Program za 11.05.2019.

09.05.2019

KINO STARI GRAD
PROGRAM ZA 11. 05. 2019.

SUBOTA 11.05. 2019.

18:00 h

DUMBO - SINKRONIZIRANO

SAD, 2019.
IZVORNO IME: Dumbo
REDATELJ: Tim Burton
ŽANR: avanturistički, fantastični
ULOGE: Dušan Bućan, Marko Torjanac, Ljubomir Kerekeš, Olga Pakalović, Tarik Filipović, Jan Nikola Baš, Mara Lešić
TRAJANJE FILMA: 113 minuta | GODINA: 2019 | DRŽAVA: SAD | PLAKAT FILMA
POČETAK PRIKAZIVANJA: 28.03.2019

SADRŽAJ FILMA:
Disney studio i vizionarski redatelj Tim Burton donose nam novu grandioznu live-action avanturu o životu najpoznatijeg slona na svijetu. „Dumbo“ priča priču omiljenog klasika iz 1941. u kojem se različitosti slave, obiteljske vrijednosti cijene i snovi uzlijeću visoko u nebo.

Vlasnik cirkusa Max Medici (Danny DeVito) zapošljava bivšu zvijezdu Holta Farriera (Colin Farrell) i njegovu djecu Milly (Nico Parker) i Joea (Finley Hobbins) da se brinu za novorođenog slonića ismijavanog zbog prevelikih ušiju u cirkusu koji se ionako bori za preživljavanje. Kad obitelj otkrije da Dumbo može letjeti, cirkus iskoristi to za vraćanje pod reflektor javnosti te privuče poduzetnika V.A. Vandeverea (Michael Keaton). On regrutira ovog posebnog debelokošca za svoj najveći zabavljački pothvat do sada – Zemlju snova. Dumbo se Zemljom snova izvine u visine uz šarmantnu i spektakularnu cirkusanticu Colette Marchant (Eva Green) sve dok Holt ne otkrije da se ispod sjajne površine Zemlje snova nalazi jako puno mračnih tajni.

20:30 h

OSVETNICI: ZAVRŠNICA

SAD, 2019.
IZVORNO IME: Avengers: Endgame
REDATELJ: Anthony Russo, Joe Russo
ŽANR: akcija, avantura, SF
ULOGE: Brie Larson, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Josh Brolin, Chris Hemsworth, Chris Evans, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Paul Rudd
TRAJANJE FILMA: 182 minuta

SADRŽAJ FILMA:
Nakon razornih događaja u filmu Osvetnici: Rat beskonačnosti (2018.), svemir je u ruševinama. Uz pomoć preostalih saveznika, Osvetnici se ponovno okupljaju kako bi poništili Thanosove postupke i vratili red u svemir.