Kino Stari Grad - Program za 07. travnja (nedjelja)

01.04.2019

KINO STARI GRAD
PROGRAM ZA 07.04.2019.

NEDJELJA, 07.04.2019.

17:00 h

ASTERIX: GRAD BOGOVA
FRA, 2015.
IZVORNO IME: Astérix: Le domaine des deux
REDATELJ: Alexandre Astier
ŽANR: animirani
ULOGE: Mario Petreković, David Vurdelja (Baby Dooks), Jasna Palić Picukarić
TRAJANJE FILMA: 85 minuta

SINKRONIZIRANO!

SADRŽAJ FILMA:
Nakon što su uspjeli pokoriti cijelu Galiju, Rimljani muku muče s malim selom u kojem žive nadaleko poznati junaci velike snage Asterix i Obelix. Nezadovoljan tom situacijom Julije Cezar odluči oko sela sagraditi luksuzni rimski grad ne bi li galski barbari pokleknuli pred blagodatima koje on nudi. Asterix i Obelix morat će se dobro namučiti kako bi njihovi suseljani odolili napastima.

20:00 h

GROBLJE KUĆNIH LJUBIMACA

SAD, 2019.
IZVORNO IME: Pet Sematary
REDATELJ: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer
ŽANR: horor, triler
ULOGE: Jason Clarke, Amy Seimetz, John Lithgow
TRAJANJE FILMA: 100 minuta

SADRŽAJ FILMA:
Film prati dr. Louisa Creeda, koji nakon preseljenja iz Bostona u idilični Maine, sa svojom ženom Rachel i njihovo dvoje djece, otkriva misterioznu grobnicu skrivenu duboko u šumi blizu njihovog novog doma. Kada ih zadesi nesreća, Louise potraži pomoć neobičnog susjeda, Juda Crandalla, što izazove opasnu lančanu reakciju, koja će osloboditi neizrecivo zlo s užasnim posljedicama.