04.08. - uoči Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja - polaganje vijenca na Gradskom groblju u Starom Gradu

03.08.2018

U subotu, 04. kolovoza 2018. uoči Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, predstavnici Grada Staroga Grada i predstavnici udruge veterana Mješovitog odreda mornaričkog pješaštva „Zvir“ otok Hvar, položit će vijence ispred središnjeg križa na gradskom groblju u Starom Gradu za sve pale za Domovinu Hrvatsku, u znak časti, sjećanja i poštovanja prema njihovim žrtvama u 20:00 sati. Nakon polaganja cvijeća u 20:30 sati, u Gradskoj vijećnici bit će tradicionalni susret Gradonačelnika i predstavnika Udruge veterana Mješovitog odreda mornaričkog pješaštva „Zvir“ otok Hvar.

Pozivamo sve hrvatske branitelje i dragovoljce da se pridruže na obilježavanju Praznika.

Svim braniteljima i građanima Grada Staroga Grada čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Grad Stari Grad