29.06.2020

Studija Glavne ocjene prihvatljivosti zahvata "Uređenje obale na predjelu Maslinica na otoku Hvaru, Grad Stari Grad" za ekološku mrežu, a koju je za nositelja zahvata HVAR STAR RESIDENCE d.o.o., Dubrovačka 18, 21 000 Split izradila tvrtka EKO INVEST d.o.o. upućuje se na javnu raspravu.

Javna rasprava u trajanju od trideset (30) dana provodit će se u razdoblju od 13.srpnja 2020. godine do 11. kolovoza 2020. godine.
Za vrijeme trajanja javne rasprave, javni uvid u cjelovitu Studiju javnosti će biti omogućen u prostoriji Gradske vijećnice, na adresi Novo riva 3, 21 460 Stari Grad u vremenu od 09:00 - 12:00 sati.

Obavijest o provođenju javne rasprave u postupku Glavne ocjene prihvatljivosti zahvata na ekološku mrežu za zahvat "Uređenje obale na predjelu Maslinica na otoku Hvaru, Grad Stari Grad" i Studija iste dostupna je na linku "Prostorno planiranje“ – JAVNI UVID.