Zahtjev za aktiviranje besplatne usluge dostave svih pisanih obavijesti i e-računa Grada Staroga Grada putem elektroničke pošte

02.04.2020

Uvjeti dostave obavijesti o računu i rješenju elektroničkom poštom

- Potpisom zahtjeva korisnik preuzima odgovornost za točnost upisanih korisničkih podataka te se obvezuje informaciju o eventualnoj promjeni e-mail adrese za dostavu svih pisanih obavijesti i e-Računa dostaviti Gradu Starome Gradu ponovnim popunjavanje i dostavom ovog Zahtjeva,

- Aktiviranjem besplatne usluge dostave svih pisanih obavijesti i e-Računa Grada Staroga Grada prestaje dostava računa i drugih pisanih obavijesti u papirnatom obliku na kućnu adresu korisnika.

- Jednom aktivirana usluga besplatne dostave e-Računa grada Staroga Grada može se otkazati isključivo putem Zahtjeva za otkazivanje besplatne usluge dostave e-Računa Grada Staroga Grada.

- Usluga se deaktivira prvog dana u mjesecu koji slijedi nakon mjeseca u kojem je podnesen zahtjev za otkazivanje usluge te se računi ponovno počinju dostavljati u papirnatom obliku na kućnu adresu korisnika.

- Jednom aktivirana usluga besplatne dostave obavijesti o računu može se otkazati isključivo putem Zahtjeva za otkazivanje besplatne usluge dostave obavijesti o računu elektroničkom poštom.

Zahtjev je dostupan na linku “Obrasci“.