Obavijest!

23.03.2020

Na temelju naputaka Stožera civilne zaštite Splitsko – dalmatinske županije, a s ciljem sprečavanja daljnjeg širenja epidemije korona virusom na području Županije, a s obzirom da je uočeno da u trenutačnom razdoblju dok vlada epidemija korona virusom, određeni broj ljudi je period izolacije odlučio provesti u svojim vikendicama i kućama za odmor:

Obavještavamo sve posjetitelje koji borave u svojim kućama, vikendicama ili stanovima za odmor na području Turističke zajednice Grada Staroga Grada ( Stari Grad, Vrbanj, Basina, Mudri dolac, Rudine, Selca i svim uvalama koje pripadaju TZGSG )

da se obavezno odmah prijave u sustav e Visitor !!!!

ovo je zakonska obveza koja je posebno bitna u ovom periodu
zbog potrebe poduzimanja odgovarajućih mjera!

U slučaju potreba za dodatnim informacijama vezano za prijav u E visitor molim obratiti se na mail

tzg-stari-grad@st.t-com.hr

tzg.stari.grad@gmail.com

ili broj mob: 099 4936141

Apeliramo na sve građane, da eventualna saznanja, odnosno opravdanu sumnju, o građanima koji se evidentno ne pridržavaju određenih propisanih zdravstvenih mjera nadzora ili se radi o građanima koji su u posljednje vrijeme prelazili državnu granicu, a nisu pod zdravstvenim nadzorom, obavezno prijave policijskoj postaji Hvar 021 741 100.

Direktor TZGSG
Jakša Damjanić