Dina Levačić spremna za svoju petu humanitarnu akciju, novac će prikupljati za Perle iz Starog Grada

19.02.2020

Plivačica Dina Levačić najavila je svoju petu humanitarnu akciju. Ovaj put će na sv. Duju plivati od Kaštel Sućurca do splitske Rive za udrugu Perle iz Starog Grada s otoka Hvara.

- Cilj humanitarne akcije je prikupljanje novčanih sredstava za kupnju didaktičkih pomagala, koja će pomoći u ublažavanju ili sprječavanju mogućih uzroka socijalne isključenosti djece i osoba s teškoćama u razvoju - pojasnila je Dina.

Prvi događaj s kojim će započeti ovogodišnja akcija je zipline i penjački zid u sklopu Splitskog maratona. Atrakcije će biti postavljene od strane Adrena Line Zipline solutions i uz pomoć HGSS-a.

- Dok trkači 21. i 22. veljače, od 9 do 20 sati, budu preuzimali svoje startne pakete u velikoj dvorani na Gripama, vi možete letjeti preko njih. Na vrhu stijene i na kraju ziplinea će biti postavljene kasice za donaciju, gdje svojim skromnim doprinosom možete pomoći ovoj akciji. Naravno, da ću i ja preletit dvoranu. Ne trebate me ni pitati, mrvicu me strah - zaključila je.

izvor