20.02. - Poziv na predstavljanje „Turističkog marketinškog plana“ i „Strategije razvoja, pozicioniranja i promocije brenda Starogradskog polja“ u sklopu projekta „Integrirani program Starogradskog polja“

14.02.2020

Pozivamo sve zainteresirane na predstavljanje „Turističkog marketinškog plana“ i „Strategije razvoja, pozicioniranja i promocije brenda Starogradskog polja“, koji su izrađeni u sklopu projekta „Integrirani program Starogradskog polja“ čiji je nositelj javna ustanova RERA S.D. za koordinaciju i razvoj Splitsko-dalmatinske županije, u partnerstvu s gradovima Stari Grad i Jelsa.

Predstavljanje će se održati u prostorijama gradske vijećnice Grada Starog Grada u četvrtak, 20. veljače 2020. godine, s početkom u 11:30 h.