Obavijest o zatvaranju dijela lokalne ceste L 67187 zapadni ulaz u Stari Grad (Vukovarska ulica)

07.02.2020

Zbog izvođenja radova na rekonstrukciji dijela lokalne ceste L 67187, zapadni ulaz u Stari Grad (Vukovarska ulica), zatvara se za sav promet dio lokalne ceste L 67187, zapadni ulaz u Stari Grad (Vukovarska ulica), u razdoblju od 10. veljače 2020. godine (ponedjeljak) do završetka radova.

Kao obilazni pravac određuje se državna cesta br. 116 (Hvar/Ž6269/ - Milna – Stari Grad / trajektna luka / - Sućuraj) i županijska cesta br. 6202 (Hotel Arkada – Stari Grad – D116).

Privremena prometna signalizacija biti će postavljena na svim gravitirajućim raskrižjima, a po potrebi osigurati će se selektivno popuštanje vozila od općeg značaj (vozila: MUP-a, MORPH-a, hitne medicinske pomoći, vatrogasci i sl).

Sudionike u prometu molimo za trpljenje i pojačani oprez, te da poštuju privremenu prometnu signalizaciju i koriste obilazne pravce.

ŽUPANIJSKA UPRAVA ZA CESTE SPLIT