HAK - Pomorski promet

.
12.11.2019.

U prekidu su:

trajektne linije: Split-Supetar, Split-Stari Grad, Lopar-Valbiska, Prapratno-Sobra, Sumartin-Makarska, Sućuraj-Drvenik, Split-Vela Luka-Ubli,Šibenik-Zlarin-Kaprije-Žirje, Soline - Drvenik Veli - Drvenik Mali,
brodske linije: Zadar-Rivanj-Sestrunj-Zverinac-Božava-Brbinj, Korčula-Orebić, Šibenik-Zlarin-Prvić Luka-Šepurine-Vodice, Zadar-Preko, Milna-Rogač-Split, Komiža-Biševo, Mali Lošinj-Unije-Susak, Vrgada-Pakoštane-Biograd na Moru, Dubrovnik-Koločep-Lopud-Suđurađ,
katamaranske linije: Zadar-Molat-Brgulje-Zapuntel-Ist, Korčula-Hvar-Split, Ubli - Vela Luka - Hvar - Split, Vis-Split, Split-Bol-Jelsa, Zadar-Premuda-Silba-Olib, Dubrovnik-Mljet-Lastovo, Rijeka-Rab-Novalja, Rijeka-Cres-Mali Lošinj.
Od 04.1Katamaranska linija 9604 Ubli - Vela Luka - Hvar - Split u 1.do 31.12.2019. linija 9309 Rijeka - Rab - Novalja (Pag) plovi po privremenom redu plovidbe zbog radova u luci Novalja. Umjesto pristajanja u luci Novalja katamaran će pristajati u luci Tovarnele (Lun).

Zbog izvođenja građevinskih radova od 1. listopada 2019. godine do 1. lipnja 2020. godine zatvara se za sav pomorski promet trajektni dio luke Silba (Žalić). Trajekt na liniji 401 Zadar (Gaženica)-Ist-Olib-Silba-Premuda-Mali Lošinj do završetka sanacije neće pristajati u luku Silba.

Od 4. studenog, sve najave dolazaka kamiona u riječki luku moraju biti prijavljene preko mrežne aplikacije te više ne postoji mogućnost najave ulaska kamiona fizičkim putem.

HAK