Obavijest građanima o ukidanju usluge gotovinskog plaćanja u uredima Jedinstevnog upravnog odjela

19.06.2019

Obavještavamo Vas da GRAD STARI GRAD, Novo riva 3, 21460 Stari Grad, zaključno sa danom 24. lipnja (ponedjeljak) 2019. godine ukida uslugu gotovinskog plaćanja u uredima Jedinstvenog upravnog odjela Grada Staroga Grada.

Nakon 24. lipnja plaćanje svih gradskih poreza i naknada moći će se izvršiti isključivo putem Internet bankarstva, u poslovnicama Hrvatske pošte d.d. i bankarskih institucija.
Gotovinsko plaćanje u Jedinstvenom upravnom odjelu moguće je izvršiti do 24. lipnja 2019. godine do 10:00 sati.

Također obavještavamo da se može podnijeti Zahtjev za aktiviranje besplatne usluge dostave svih pisanih obavijesti i e-računa Grada Staroga Grada putem  elektronične pošte.

JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL