Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije

06.05.2019

Poštovani učenici, poštovani roditelji,

pozivamo Vas, a posebno polaznike osmih razreda osnovnih škola, na dan Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije koji će se održati u subotu, 11. svibnja 2019. godine od 10:00 sati do 14:00 sati na Trgu Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.

Što su to gimnazije, umjetničke škole, strukovne škole, tehničke škole, četverogodišnji i trogodišnji programi obrazovanja, kako se upisuje u srednju školu, kako do stipendije, kako provjeriti svoja znanja i vještine - sve informacije na jednom mjestu - Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije!

Ovaj projekt organizira Splitsko dalmatinska županija - Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje - Područnim uredom Split, te Hrvatskom gospodarskom komorom i Obrtničkom komorom Splitsko dalmatinske županije.

Veselimo se Vašem dolasku!