Kino Stari Grad - Program za 09. i 10. ožujka

KINO STARI GRAD
PROGRAM ZA 09. i 10. 03.2019.

SUBOTA 09.03.2019.

16:00 h

BIJEG S PLANETA ZEMLJE

(Escape ftrom the planet Earth)
SAD, 2013.
REDATELJ: Callan Brunker
ŽANR: Animirani
ULOGE: Jan Kerekeš, Enes Vejzović,
TRAJANJE FILMA: 89 minuta

SADRŽAJ FILMA:
Kada lakovjerni astronaut Scorch Supernova odgovori na SOS poziv nepoznatog pošiljatelja i krene u pomoć, upast će u zamku totaln

Svemirska avantura novih crtanih junaka Cala Brunkera, autora hitova "Ledeno doma" i "Gru na supertajnom zadatku"!
SINKRONIZIRANO!

NEDJELJA 10.03.2019.

19:00 h

VLADAR PARIZA
(Emperor of Paris)
FRA, 2018.
REDATELJ: Jean-François Richet
ŽANR: avantura
ULOGE: Olga Kurylenko, Vincent Cassel, August Diehl
TRAJANJE FILMA: 121 minuta

SADRŽAJ FILMA:
Na vrhuncu Napoleonove vladavine, François Vidocq – jedini čovjek koji je 27 puta uspješno pobjegao iz zatvora – postaje legenda. Ostavljen da umre nakon posljednjeg spektakularnog bijega, bivši osuđenik pokušava biti zaboravljen pod krinkom običnog trgovca. Nakon što biva optužen za ubojstvo koje nije počinio, a da bi dokazao svoju nevinost i dobru volju, pristaje se pridružiti policiji u borbi protiv podzemlja. U zamjenu za slobodu, hvata lopove i ubojice na ulicama Pariza. Unatoč iznimnim rezultatima, izaziva neprijateljstvo svojih kolega, policijskih službenika, ali izaziva i bijes podzemlja. Od osuđenika do šerifa ... Vidocq postaje vladar Pariza.