Raspisani natječaji za dodjelu stipendija studentima i učenicima

05.03.2019

Na temelju članka 2. Stavka 3. Odluke o stipendiranju učenika i studenata na području Grada Staroga Grada („Službeni glasnik grada Staroga Grada“ broj 12/18), a po prethodnom mišljenju Odbora za obrazovanje i kulturu sa sjednice održane dana, 19. Veljače 2019. godine, Gradonačelnik Grada Staroga donosi Odluku o deficitarnim zanimanjima na području Grada Staroga Grada u školskoj / akademskoj godini 2018./2019. /2020., te su raspisani slijedeći natječaji za dodjelu stipendija kako slijedi:

- Natječaj za dodjelu stipendija studentima i učenicima za školsku / akademsku godinu 2018./2019. i to za tri vrste stipendije:

1. Stipendije temeljem školskog / akademskog uspjeha
2. Stipendije za deficitarna zanimanja
3. Stipendije za poslijediplomski sveučilišni studij čijim se završetkom stječe akademski naziv doktora znanosti odnosno doktora umjetnosti.

- Natječaj za dodjelu stipendija studentima i učenicima temeljem imovinskog statusa za školsku / akademsku godinu 2018./2019.

Natječaji i obrasci prijave se dostupni na linku „Obavijesti, oglasi i natječaji“.