Izrađen Urbanistički koncept uređenja obalnog pojasa Grada Staroga Grada

18.02.2019

Izrađen Urbanistički koncept uređenja obalnog pojasa Grada Staroga Grada – slijedi javni uvid i savjetovanje sa zainteresiranom javnošću!

Obalni pojas Grada Starog Grada zasigurno je jedan od najznačajnijih resursa, te je njegovo pravilno vrednovanje od posebnog značaja za razvoj grada. Predmetnom dokumentacijom provest će se analiza postojećih planskih rješenja u odnosu na uređenje obalnog pojasa, te će se predložiti nova rješenja. Rezultati utvrđeni predmetnim konceptom predstavljaju značajnu podlogu pri donošenju odluka kako u daljnjim prostorno-planskim dokumentacijama tako i uređenju tehničkim dokumentacijama kopnenog i morskog dijela obalnog pojasa.

Dokument kojim se definira korištenje pomorskog dobra biti će dostupan na javni uvid već idućeg tjedan te pozivano sugrađane da se aktivno uključe!