Gradsko kino Stari Grad - Program za petak i subotu, 08. i 09. veljače

GRADSKO KINO STARI GRAD
PROGRAM ZA 08. i 09. 02.2019.

PETAK 08.02. 2019.

20:00 h

ČOVJEK IZ SJENE
(VICE)
SAD, 2018.
ŽANR: drama, kriminalistički, biografski
REŽIJA: Adam McKay
SCENARIJ: Adam McKay
ULOGE: Christian Bale, Amy Adams, Steve Carell, Sam Rockwell

Film prati priču o Dicku Cheneyju – washingtonskom birokratu koji je potiho postao jedan od najmoćnijih ljudi na svijetu i potpredsjednik u vladi Georgea W. Busha. Dicka Cheneya glumi Christian Bale, njegovu suprugu Amy Adams, Georgea W. Busha Sam Rockwell, a uz njih ćemo još gledati Stevea Carrella, Jesseja Plemonsa, Alison Pill, Lily Rabe, Tylera Perryja i Justina Kirka.

SUBOTA 09.02. 2019.

17:00 h

ASTERIX: TAJNA ČAROBNOG NAPITKA
(Asterix: The Secret of the Magic Potion)
FRA, 2018.
ŽANR: animirani, avantura
REŽIJA: Alexandre Astier, Louis Clichy
SCENARIJ: René Goscinny, Alexandre Astier
ULOGE: Mario Petreković, Baby Dooks, Pero Juričić, Željko Duvnjak, Duško Valentić
SINKRONIZIRANO

Asterix, Obelix i Čudomix kreću u potragu za druidom koji će postati Čudomixov nasljednik.
Na filmska se platna vraćaju Asterix i Obelix, dva legendarna strip junaka i galska heroja, koji donose prepoznatljiv humor u kojem će uživati i djeca i odrasli.

20:00 h

MULA

(The Mule)
SAD, 2019.
ŽANR: drama, kriminalistički
REŽIJA: Clint Eastwood
SCENARIJ: Nick Schenk
ULOGE: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena

Eastwood je u ulozi Earla Stonea, čovjeka u svojim osamdesetima koji je bankrotirao, sam je i čeka ovrhu nad svojim poslom, kada mu ponude posao u kojem samo mora voziti. Čini se prilično lako, ali Earl zapravo postaje mula meksičkog kartela. Posao mu jako dobro ide, čak toliko dobro da mu povećaju "teret", a njega proglase glavnim rukovoditeljem. Earl se vrlo brzo nađe i u centru interesa policije, DEA agenta Colina Batesa. Iako su njegovi problemi s novcem sada stvar prošlosti, Earlove pogreške iz prošlosti počinju izranjati, a pitanje je hoće li imati dovoljno vremena ispraviti sve te pogreške prije nego što ga sustigne ruka pravde ili kartel za koji radi.