09.11.2018

Temeljem odredbi članka 17. točke 6. Zakona o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma (NN br. 152/08), članka 2. Pravilnika o posebnim uvjetima koje moraju ispunjavati zaposleni u turističkom uredu Turističke zajednice općine, grada, županije i Glavnom uredu Hrvatske turističke zajednice („Narodne novine“ broj: 23/17 i 72/17) i članka 46. stavka 3. Statuta Turističke zajednice Grada Staroga Grada („Službeni glasnik Grada Staroga Grada“ broj: 7/10), te Odluke Turističkog vijeća Turističke zajednice Grada Staroga Grada od, 07.11.2018. g., Turističko vijeće Turističke zajednice grada Staroga Grada raspisuje Natječaj za izbor i imenovanje direktora/ice Turističkog ureda, Turističke zajednice grada Staroga Grada.  Natječaj je dostupan na linku "Obavijesti, oglasi i natječaji"