HCK GD Hvar - Obavijest o izletu na Korčulu

24.09.2018

Ove godine Hrvatski Crveni križ obilježava 140 godina svog postojanja, a 65 godina DDK pa s tim u vezi obavještavamo vas da od 12.10.2018. do 14.10.2018. godine, organiziramo izlet DDK na Korčulu. Polazak za Korčulu bio bi 12.10.(petak) iz Hvara katamaranom u 17,30 sati. Karte za katamaran kupuje svatko za sebe. U Korčuli noćimo u hotelu MARKO POLO, polupansion. U petak po dolasku imamo večeru i kratko druženje.
Za subotu planiramo:
U jutarnjim kasnijim satima razgled grada Korčule u pratnji stručnog vodiča.
Nakon razgleda ukrcaj u autobus I odlazak na razgled otoka Korčule,uz kraća zadržavanja,posjeta svetištu Bl.Marije Petković u Blatu,posjeta Vela Luci I pauza za kavu.
U ranim poslijepodnevnim satima posjeta OPG Bacic gdje ce nam domaćin organizirati degustaciju maslinovog ulja I pričati o vinima ovoga kraja/3 vrste vina I domaći pjat za okrepu)
Nakon povratka iz izleta predviđena je svečana večera gdje će se ( kao i svake godine ) upriličiti dodjela priznanja jubilarcima 2018.godine. Druženje se nastavlja nakon večere uz muziku.
Povratak se planira u nedjelju 14.10.2018.godine u 13,00 sati iz Korčule za Hvar.
Plan za nedjelju jutro još je u obradi.
Molimo vas da se do kraja mjeseca javite voditeljicama DDK u vašim mjestima kako bi se na vrijeme upisali i uplatili participaciju. Moramo na vrijeme znati broj jer će to utjecati na definiranje cijene izleta, a želimo izbjeći neugodnosti od prošle godine. Nadamo se razumijevanju I veselimo se zajedničkm druženju.

Ujedno napominjemo da slijedeće akcije DDK prethode izletu i to kako slijedi:

Stari Grad- Osnovna škola –04.10.2018 četvrtak od 11,30 do 15,30 sati
Hvar –DVD-u -05.10.2018. petak od 08,00 do 12,00 sati