11.06.2018

Grad Stari Grad izlaže na Javni uvid Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Staroga Grada. Uvid u prijedlog Programa raspolaganja, s popratnom dokumentacijom, dostupan je od 8. lipnja 2018. radnim danom od 08.00 do 14.00 sati u prostorijama Grada Staroga Grada, Novo riva 3,21460.

Zainteresirane osobe mogu dati prigovore na Prijedlog Programa najkasnije do isteka javnog uvida.

Prigovori na Prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Staroga Grada moraju biti čitko napisani, uz ime, prezime, i adresu podnositelja, te se dostavljaju na adresu Grad Stari Grad, Novo riva 3,21460 ili e-mail adresu grad@stari-grad.hr., zaključno sa 23. lipnja 2018. godine.

Informaciju o stavljanju na Javni uvid Prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem saznajte na linku "Obavijesti, oglasi i natječaji"