Javna ustanova Agencija za upravljanje Starogradskim poljem - obavijest - ODGAĐA se za 4.03.2018.

28.02.2018

Europska komisija je proglasila 2018. godinu kulturne suradnje EU i Kine. Jedan od događaja koji bi trebao obilježiti tu kulturnu suradnju biti će i projekt:
EU - China Light Bridge celebrations. Ovaj projekt je sufinanciran od UNESCO-a i Europske komisije. Događaj "EU-Kina svjetlosni most" organizirati će se u Starogradskom Polju, (križanje kod aerodroma) u nedjelju, 04. ožujka 2018. godine,  a ne za dana 01. 02. i 03.03. 2018. godine kako je najavljeno zbog najave loših vremenskih uvjeta od 16,00 - 20,00 sati. Pozivaju se svi zainteresirani da se pridruže ovom događaju. Događaj će popratiti HRT te ostali mediji, a snimak i fotografije biti će objavljene i u kineskim javnim medijima.

Javna ustanova Agencija za upravljanje Starogradskim poljem