Izbor najuzornije hrvatske seoske žene - poziv

21.07.2016

Hrvatska gospodarska komora, Hrvatska udruga poslodavaca, Hrvatska poljoprivredna komora te Hrvatska zajednica županija i Zagrebačka županija koja je utemeljiteljica ovog izbora, uz medijsku podršku portala Agrobiz.hr, uključit će se u ovogodišnji Izbor najuzornije hrvatske seoske žene. Održat će se 15. listopada u Grabarju kod Kutjeva, odakle je prošlogodišnja pobjednica.

- Pozivamo sve zainteresirane žene da se jave u svoju županiju do 20. kolovoza te prijave svoju kandidaturu za Izbor najuzornije hrvatske seoske žene. Ovim projektom želimo pomoći promociji, vrijednosti te važnosti žene na selu i gospodarstvu, s ciljem afirmacije i podizanja kvalitete življenja na hrvatskome selu, o,čuvanja obitelji i kulturne baštine nasuprot starenju i odumiranju sela. Kroz ovaj projekt svi zajedno želimo posredno utjecati na poticaj razvoja ruralnih sredina, kaže za Agrobiz.hr Dragica Vučković predsjednica Udruge Uzorne hrvatske seoske žene.