6. 05. Hrvatska gospodarska komora -Županijska komora Split - predstavljanje online kataloga hrvatskih proizvoda

27.04.2016

Poštovani!
U privitku Vam šaljemo poziv na PREDSTAVLJANJE ONLINE KATALOGA HRVATSKIH PROIZVODA koji će se održati u petak, 6. svibnja, u Županijskoj komori Split s početkom u 11 sati (Vijećnica I. kat).
Hrvatska gospodarska komora, Sektor za industriju i IT osmislio je i kreirao online Katalog hrvatskih proizvoda kao alat koji će poslužiti za povećanje udjela hrvatskih proizvoda u postupcima javne nabave. Katalog ima za cilj upoznavanje naručitelja roba i usluga, posebice investitora i projektanta, s kvalitetnim i cijenom konkurentnim proizvodima koji se proizvode u Hrvatskoj.
Sudjelovanje je besplatno, uz obvezu potvrđivanja dolaska na elektroničku adresu apuzic@hgk.hr.
U očekivanju Vašeg dolaska srdačno Vas pozdravljamo.