Berislava Ćurčin na Sajmu agroturizma Šibensko-kninske županije

27.04.2016

'Sajam agroturizma Šibensko-kninske županije' održava se od 30. travnja do 1. svibnja 2016. godine. Ovo je već osmo izdanje sajma kojeg je prošle godine posjetilo oko 20.000 ljubitelja tradicionalnih zanata, nakita, igrački, rukotvorina, narodnih nošnji te prehrambenih ekoloških proizvoda. Sajam će oba dana biti otvoren od 10:00 do 20:00 sati, a osim nešto više od 100 izlagača, posjetiteljima će se predstaviti i kulturno umjetnička društva i etno udruge iz Mirlović Zagore, Kljaka, Jezera, Ružića i Šibenika. Županija partner na ovogodišnjem Sajmu agroturizma jest Krapinsko-zagorska županija.

Na Sajmu  sudjeluje i naša sugrađanka, dobitnica Povelje zahvalnosti Grada Staroga Grada, Berislava Ćurčin, koja danas (28. travnja 2016.) povodom obilježavanja 25. obljetnice osnutka 4. gardijske brigade "Pauci" iz Splita sudjeluje na  Sajmu braniteljskih zadruga, na kojem već petu godinu za redom branitelji vlasnici zadruga izlažu svoje, pretežito prehrambene proizvode .