Grad Split poziva na VI. Poduzetnički kafić Split, 28.04.2016.g. u 17h, Hotel Cornaro, Split

25.04.2016

Poštovane / poštovani,

sa zadovoljstvom pozivamo sve zainteresirane poduzetnice/ke i obrtnice/ke na sudjelovanje u šestom Poduzetničkom kafiću Split koji će se održati u četvrtak, 28.04.2016.g. s početkom u 17 sati u Hotelu Cornaro, Sinjska 6, Split.

Tema šestog Poduzetničkog kafića je „Turizam na splitski način!“, a gošće i gosti ovog druženja su:
• ALIJANA VUKŠIĆ – direktorica TZ grada Splita
• IVANA KLARIĆ – hotel managerica, Hotel Cornaro
• ANDREA KOPRČINA – hostel managerica, Hostel 101 Dalmatinac
• LEANA ČOVIĆ - voditeljica kontakt centra Adriatic.hr
• ANĐELKO ŠIŠKO - privatni iznajmljivač

Svoje sudjelovanje molimo Vas obvezno prijavite na info@poduzetnickikafic.hr ili na telefon 021/612-673.
Kava i kolač su na račun projekta!
Veselimo se Vašem dolasku! 

Ljubazno Vas molimo da proslijedite poziv kojeg dostavljamo u prilogu svim poduzetnicama/ima i obrtnicama/ima koji bi bili zainteresirani za sudjelovanje na šestom Poduzetničkom kafiću Split.

Ukratko o projektu:
Poduzetnički kafić Split je jedna od aktivnosti koju Grad Split provodi u sklopu EU projekta „Malom kavom do velikog posla“ zajedno sa svojim partnerima, Hrvatskom udrugom poslodavaca i UHY Savjetovanjem d.o.o. Split. Ukupna vrijednosti projekta od 297.715,08 kuna je u cijelosti financirana iz Europskog socijalnog fonda,
Cilj projekta je stvaranje pozitivnog poduzetničkog okruženja, unapređenja poduzetničke kulture te umrežavanja postojećih i potencijalnih poduzetnika organiziranjem neformalnih druženja i razmjenom iskustava u Poduzetničkom kafiću Split.
U sklopu projekta predviđena su gostovanja predavača-poduzetnika s uspješnom poduzetničkom pričom tematski vezanom za svako pojedino događanje.

Više informacija o projektu „Malom kavom do velikog posla“ možete pronaći na: www.poduzetnickikafic.hr i www.facebook.com/poduzetnickikafic.hr.

S poštovanjem,

Ana Jerkunica
Viša savjetnica za međunarodne i europske fondove

GRAD SPLIT