22., 23. i 24. 04. - Berislava Ćurčin na Prvom sajmu cvijeća u Trogiru

21.04.2016

U organizaciji Udruženja obrtnika Trogir i suorganizaciji Grada Trogira, na rivi i u kuli Kamerlengo, u vremenu od 22.-24. 04.2016. godine, održat će se po prvi put u Trogiru sajam FESTIVAL CVIJEĆA TROGIRSKI CVIT. U sklopu trodnevnog događanja kula Kamerlengo poslužit će kao prekrasna podloga za cvjetnu bajku „SRETNI TRENUTAK“ koju će od cvijeća postaviti aranžeri, održavanje edukativnih radionica i zabavnog programa s revijama frizera, cvjetnih haljina i cvjetnog nakita.
U sajamskom dijelu, na trogirskoj rivi predstavit će se, uz proizvođače sadnica cvijeća i lončanica, obrtnici, proizvođači i ostali izlagači suvenira i autohtonih proizvoda. među njima je i naša sugrađanka - dobitinica Povelje zahvalnosti Grada Staroga Grada - Berislava Ćurčin.

Čestitamo.