2400 godina Staroga Grada - Bruxelles: okrugli stol i izložba "Otoci FAROS&PAROS - milenijske mediteranske veze"

04.04.2016

U sklopu boravka izaslanstva Grada Staroga Grada u Bruxellesu jučer je u Europskom parlamentu u Bruxellesu održan okrugli stol na temu "Otoci PAROS&PAROS - milenijske mediteranske veze", te je na ist temu otvorena i izložba forografija. Otvaranje izložbe popraćeno je pozdravnom govorima, gastronomskom manifestacijom, koncertom "Faroskih kantadura" i grčkim tradicionalnim plesovima.

Detaljnije informacije o boravku izaslanstva Staroga Grada u Bruxelelsu možete naći na web stranici člana Europskog parlamenta g. Andreja Plenkovića,  javascript:void(0);/*1459849983546*/