15. 02. - Javni pozivi i natječaji Splitsko-dalmatinske županije

14.02.2016

15. 02. 2016. godine na web stranici Splitsko-dalmatinske županije objavljeni su slijedeći javni pozivi i natječaji:

• Javni poziv za podnošenje zahtjeva za potpore iz Programa potpore Lokalnim akcijskim grupama na području Splitsko-dalmatinske županije za 2016. godinu
  • Javni poziv za podnošenje zahtjeva za potpore iz Programa razvoja konkurentnosti i kvalitete poljoprivredne proizvodnje za 2016. godinu
  • Javni poziv za podnošenje zahtjeva za potpore iz Programa razvoja ribarstva za 2016.
  • Javni poziv gradovima i općinama Splitsko-dalmatinske županije na podnošenje zahtjeva za bespovratna sredstva iz Programa sufinanciranja uređenja postojećih zapuštenih poljskih putova u zagori, priobalju i otocima u Splitsko-dalmatinskoj županiji za 2016.
  • Javni poziv gradovima i općinama Splitsko-dalmatinske županije na podnošenje zahtjeva za bespovratna sredstva iz Programa sufinanciranja nabave sadnog materijala u SDŽ za 2016.
  • Javni poziv za podnošenje zahtjeva iz Programa potpore izgradnje jednostavnih akumulacija za navodnjavanje u poljoprivredi Splitsko-dalmatinske županije za 2016.
  • Javni poziv za podnošenje zahtjeva iz Programa potpore rada poljoprivrednih udruga u Splitsko-dalmatinskoj županiji za 2016.