Od 25. 05. do 23. 06. 2015. - Ponovna javna rasprava (javni uvid) UPU-a Zogonke (T1)

24.05.2015

Obavještavamo sve zainteresirane da će u razdoblju od 25. 05. do 23. 06. 2015. godine (30 dana) na ponovnoj javnoj raspravi (javnom uvidu) biti Prijedlog Urbanističkog plana uređenja izdvojenog građevinskog područja izvan naselja ugostiteljsko-turističke namjene Zogonke (T1). Javni uvid u Prijedlog Plana moguć je svakog radnog dana u prostoriji Gradske vijećnice u Starome Gradu, Novo riva 3, u vremenu od 8:00 do 12:00 sati. Javno izlaganje Prijedloga Plana održat će se u ponedjeljak 1. 06. 2015. godine u 11:00 sati u prostoriji u kojoj je Plan izložen. Primjedbe na Prijedlog Plana se mogu davati do okončanja javne rasprave, tj. do zaključno 23. 06. 2015. godine.

Zaključak o utvrđivanju Prijedloga Urbanističkog plana uređenja izdvojenog građevinskog područja izvan naselja ugostiteljsko-turističke namjene i Obavijest o javnoj raspravi (javnom uvidu) Prijedloga Plana objavljeni su u "Službenom glasniku Grada Starog Grada", broj 4/15, te na ovoj web stranici na linku "Prostorni planovi", podlinku "Ostali prostorni planovi".

Obavijest o javnoj raspravi (javnom uvidu) Prijedloga Plana objaviljena je i na oglasnoj ploči Grada Staroga Grada, u dnevnom listu "Slobodna Dalmacija", na web stranici Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja www.mgipu.hr i na web stranici Splitsko-dalmatinske županije www.dalmacija.hr .