Obavijest NK Varbonj

06.05.2015

U subotu 09.05. odigrava se zadnje kolo FNL. Osvajač prvenstva NK Varbonj igra utakmicu u Starom Gradu protiv NK Sloga u 14,30 sati.
Uprava NK Varbonj poziva sve - od prijatelja i simpatizera do bivših i sadašnjih i igrača i članova uprava da se pridruže okupljanju svih u 12,45 ispred Crkve, odakle će se krenuti na mjesno groblje položiti cvijeće preminulima, a nakon polaganja cvijeća u Župnoj Crkvi Sv. Duha biti će služena Misa.
Na utakmicu u Starom Gradu i NK Varbonj i NK Sloga - pozivaju sve ljubitelje nogometa a nakon utakmice će biti organizirana svečana dodjela pokala i medalja najboljima u nogometnoj sezoni 2014/15 na otoku Hvaru.
Nakon dodjele formirati će se kolona "Pobjednika" i u svečanom defileu kroz središnji dio otoka dolazi se do igrališta u Vrbanj, gdje će biti fešta za sve u 18,30 sati.
NK Varbonj poziva sve nogometne klubove naše lige i njihove navijače da se pridruže fešti na igralištu u Varbanju!!!!

NK VARBONJ