05.03. - Prezentacija "HGK i HZZ ususret poduzetništvu"

11.02.2015

Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Split i Hrvatska gospodarska komora, Županijska komora Split pozivaju vas na prezentaciju „HGK i HZZ usuret poduzetništvu“ na kojoj će se predstaviti

1) Mjere aktivne politike zapošljavanja iz nadležnosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
2) Usluge Hrvatske gospodarske komore.

Zainteresirani poslodavci i nezaposlene osobe moći će se informirati o novostima vezanim uz uvjete i načine korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja koje se provode u 2015. godini.

Ukoliko se suočavate s nekim od slijedećih problema;:

- Imate investicijski projekt – treba vam investitor
- Imate proizvod – nemate kupca
- Htjeli biste osnovati firmu – ne znate kako
- Imate projekt – nemate sredstva za kupnju opreme/adaptaciju zgrade
- kako zaposliti ili usavršiti radnika za potporu?
- HGK, HZZ, HBOR, HAMAG, MINGO, MINPO – kratice su za koje ste čuli
ali ne znate što znače i što od njih možete dobiti?

Na ovai na mnoga druga pitanja s kojima se susrećete u svakodnevnom poslovanju odgovore će vam ponuditi predstavnici HGK Županijske komore Split / Europske poduzetničke mreže i HZZ Područnog ureda Split.

Prezentacija će se održati u Jelsi, 05. ožujka (četvrtak) u 11:30 sati u prostorijama Općinske vijećnice.