13.02. - Stari Grad - Radionica za gospodarstvenike iz poljoprivrednog sektora

11.02.2015

Javna ustanova RERA SD u suradnji s Upravnim odjelom za gospodarstvo, razvitak I europske integracije SDŽ, slijednom najave Ministartsva poljoprivrede o raspisivanju natječaja za Mjeru 4 – Ulaganja u fizičku imovinu programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske, tijekom veljače 2015., organizirati 11 radionica na kojima će biti prezentirane mogućnosti ulaganja I uvjeti sufinanciranja projekata. Radionica za područje Grada Staroga Grada, Hvara, Općije Jelsa I Sućurja održati će se u petak, 13. veljače 2015. godine u 11:00 h u prostoriji sale Hrvatskog doma (Čitovnice) Novo riva 2, 21 4620 Stari Grad.

Ciljana skupina radionica su postojeći gospodarstvenici iz poljoprivrednog sektora (OPG-I, tvrtke, obrti I zadruge) koji su prihvatljivi korisnici Podmjere 4.1. – Potpora za ulaganja u poljoprivredna gospodarstva, ali I postojeći I potencijalni prerađivači poljoprivrednih proizvoda, koji su uz gore navedenu skupinu prihvatljivi korisnici Podmjere 4.2. – Potpora za ulaganja u preradu, marketing i/ili razvoj poljoprivrednih proizvoda.

JU RERA SD