Uskoro radovi na dovršenju rekonstrukcije Doma za starije i nemoćne osobe

08.12.2013

Nakon što je završen postupak javne nabave, danas je u prostorijiama Grada Staroga Grada potpisan Okvirni sporazum u ustupanju radova na dovršenju rekonstrukcije Doma za starije i nemoćne osobe u Starome Gradu. Sporazum su potpisali Vinko Maroević, gradonačelnik Grada Staroga Grada - u ime javnog Naručitelja i Ljubomir Artuković, direktor Trgovačkog društva Tromont d.o.o iz Splita - u ime ponuditelja koji je u postupku javne nabave odabran kao najpovoljiji ponuditelj. Investicija iznosi 6.904.323,38 kuna brutto a sredstva su osigurana iz Proračuna Grada Staroga Grada (sredstva HBOR-a: 2.000.000,00 kn), Državnog proračuna (Ministartsvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije - 4.500.000,00 kn, te projekcijom Proračuna Splitsko-dalmatinske županije za 2014. godinu - 1.500.000,00 kuna. Temeljem potpisanog Okvirnog sporazuma u narednih nekoliko dana između tvrtke Tromont d.o.o i Grada Staroga Grada uslijedit će potpisivanje pojedinačnog Ugovora o izvođenju radova.

U tijeku je i postupak javne nabave za nabavku opreme za kuhinju i praonicu Doma čija je procijenjena vrijednost 600.000,00 kn netto