Udruga Gradova RH - Novi informacijski sustav za sve dužnosnike, pročelnike i službenike zaposlene u gradovima članovima Udruge

04.12.2013

Kako bi osigurala izravno informiranje svih dužnosnika i službenika te ujednačila praksu i provedbu zakona ili nastup prema drugim tijelima javne vlasti, Udruga gradova Republike Hrvatske izradila je novi informacijski sustav za sve dužnosnike, pročelnike i službenike zaposlene u gradovima koji su članovi Udruge. Putem ovog sustava svi registrirani korisnici imat će pristup svim internim informacijama, napucima i obavijestima, pitanjima i odgovorima, najavama događanja, informacijama o otvorenim natječajima za bespovratna sredstva, tumačenju propisa i medijskim objavama o lokalnoj samoupravi.