(Ne) zatvara se Lučka ispostava

26.12.2012

Potaknuti raznim glasinama o zatvaranju Lučke ispostave u Starome Gradu, obavještavamo cijenjeno građanstvo da je ministar pomorstva, prometa i veza, g. Siniša Hajdaš Dončić donio odluku o prijamu u radni odnos kapetana četiriju lučkih ispostava, od kojih je jedna Ispostava u Starome Gradu u sastavu Lučke kapetanije Split. Prema riječima glavnog tajnika u Ministarstvu pomorstva, prometa i infrastrukture, g. Dražena Ivanušeca, nakon postupka propisanog člankom 45.c Zakona o državnim službenicima (koji postupak je obvezan prije raspisivanja javnog natječaja), javni natječaj za prijam u radni odnos kapetana Ispostave će biti objavljen u „Narodnim novinama“- službenom listu Republike Hrvatske i na web stranici Ministarstva www.mppi.hr . Procjenjuje se da će postupak po javnom natječaju biti okončan do ožujka 2013. godine.

Do okončanja postupka javnog natječaja za prijam u radni odnos kapetana Ispostave Stari Grad , ista će biti privremeno zatvorena.