27. 12. - Prijem kod Gradonačelnice za djecu i roditelje

26.12.2012

Gradonačelnica Grada Staroga Grada gđa Đurđica Plančić, u znak zahvale za uspješno predstavljanje Grada Staroga Grada tijekom 2012. godine, pozvala je na prigodno primanje u četvrtak 27. prosinca 2012. godine u Gradskoj vijećnici s početkom u 18 sati djecu i roditelje. Pozvani su: Tomislav Petar Dužević (Vini i Igor) Josipa Jurić (Marina i Nikša) – Glazbena škola „Josip Hatze“ Split, Područna škola „Toma Cecchini“ Stari Grad, voditelj Luki Gamulin; Stella Dužević (Sanja i Tonči), Naomi Dužević (Vini i Igor) – Literarna sekcija OŠ „Petra Hektorovića, voditeljica Vivijan Bižaca; Maja Haladić (Irena i Visko), Antonija Petrić (Nena i Stjepko), Domagoj Planjar (Margita), Tomislav Petar Dužević (Vini i Igor) Toni Sansević (Lela i Davor), Damjan Plančić (Sandra Bratanić i Toni Plančić) – PK „FOR“, voditelj Damir Petrić, trener Josip Jakelić; Antoni Petrić (Milva i Andro), Laura Lupi (Ecija i Marinko), Barbara Lupi (Tea i Marino), Cvita Tadić (Josipa i Vjeko), Nikolina Bogdanić (Katarina i Tomislav) – Dječji vrtić „Sardelice“ Stari Grad, ravnateljica Tončika Kovačević, voditeljica Marija Franetović-Cvitić.