Tradicionalni susret darivatelja krvi Dalamcije - laureata 2012.

13.12.2012

Već više godina, u predblagdansko vrijeme, Županijski Crveni križ okuplja dobitnike priznanja za danu krv u tekućoj godini (za 50, 75 i 100 puta). Čast je biti prisutan na tim druženjima jer su među vama ljudi koji nesebično daju krv dugi niz godina i pomažu spašavati živote. Zajednički ručak i skromni pokloni dokaz su da ih izuzetno cijenimo, da shvaćamo što čine za čovjeka i da nam je vrlo važno okupiti ih i to im reći. Svake godine na ručku im se obrate predstavnici Županijskog Crvenog križa kao i župan Ante Sanader.

Ove godine je iz Crvenog križa Hvar na primanju bio Nikša Budrović koji je ove godine dao krv 50 puta. Njemu posebno čestitamo. Hvala svima koji pomažu aktivnosti darivanja krvi na otoku Hvaru, pozivamo vas da nas i dalje pratite i animirate mlade da nam se pridruže. Davanje krvi je vrlo plemenito, to je TRANSFUZIJA LJUBAVI !!!

SVI DARIVATELJI S OTOKA HVARA, DALMACIJE I HRVATSKE ŽELIMO SRETNE I BLAGOSLOVLJENE NASTUPAJUĆE BLAGDANE .

SAVJET DDK I CRVENI KRIŽ O. HVARA