Grad Stari Grad predlaže izradu i donošenje Prostornog plana područja posebnih obilježja Starogradskog polja

09.12.2012

Postupajući po pozivu Županijske skupštine Splitsko-dalmatinske županije, Gradonačelnca Grada Staroga Grada predložila je da se u Program rada Županijske skupštine za 2013. godinu uvrsti Izrada i donošenje Prostornog plana područja posebnih obilježja Starogradskog polja. Izrada i donošenje ovoga Plana predlaže se radi stvaranja zakonskih uvjeta za organizaciju i zaštitu , te određivanje namjene i uvjeta korištenja prostora Starogradskog polja, sukladno odgovarajućim odredbama Zakona o prostornom uređenju i gradnji i odredbama Prostornog plana uređenja Splitsko-dalmatinske županije kojim je donošenje navedenog Plana propisano kao obveza.

Cjelovit prijedlog Gradonačelnice možete pročitati na linku "Obavijesti, oglasi, natječaji".