Malonogometno prvenstvo osnovnih škola otoka Hvara

09.12.2012

Na sportskim terenima "Hotela Helios" u petak (7. 12.) je odigrano malonogometno prvenstvo osnovnih škola otoka Hvara, sudjelovale su ekipe iz Osnovne škole Jelsa, Osnovne škole Hvar, te Osnovne škole "Petar Hektorović" iz Starog Grada. Pobjedama protiv O.Š Hvar (4:0) i O.Š Jelsa (2:0), učenici O.Š Petar Hektorović osvojili su prvo mjesto te zaslužili plasman na međuotočko školsko prvenstvo. U utakmici za drugo mjesto mladi hvarani pobijedili su vršnjake iz Jelse rezultatom 4:1. Voditelj malonogometne ekipe O.Š Petar Hektorović prof. Željko Dulčić zahavalio je svim dječacima koji su učestvovali na prvenstvu, te pohvalio trud i zalaganje, pored školskih obveza - starogradskih učenika. Lijepo druženje dječaka, učitelja i roditelja na sportskim terenima u Starom Gradu, uz zahvalu organizatora prof. Vranjican Vinku na pomoći u organizaciji ovogodišnjeg prvenstva.