Mišljenje Udruge Gradova na Konačne prijedloge Zakona ...

06.12.2012

Vlada Republike Hrvatske na današnjoj je sjednici utvrdila konačne prijedloge Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te Zakona o lokalnim izborima i uputila ih u saborsku proceduru drugog čitanja. Udruga gradova od samog je početka uključena u izradu nacrta navedenih zakonskih prijedloga te je veliki bro primjedaba i sugestija Udruge već usvojen i nalazi se u konačnim prijedlozima zakona. Mišljenja Udruge dostavljena Ministarstvu uprave i saborskom Odboru za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu.

Mišljenja Udruge gradova Republike Hrvatske na Konačni prijedlog Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi i na Konačni prijedlog Zakona o lokalnim izborima dostupna su na linku "Obavijesti, oglasi, natječaji".