21.11. - Cecilijanski koncert

20.11.2012

U srijedu, 21. studenog 2012. godine, učenici Glazbene škole Josipa Hatzea, Split, dislocirani odjel Toma Cecchini Stari Grad, održat će koncert povodom blagdana Sv. Cecilije (22.11.) zaštitnice pjevanja i pjevača. Koncert će se održati u Hrvatskom domu (Čitovnici) s početkom u 19:30 h.

Nastupaju;

Maria Mažar (klavir), Dea Petrić (klavir), Nives Ivanković (klavir), Josipa Ivanković (klavir), Vinko Lučić Lavčević (truba), Zlata Bačić Bufalo (klavir), Dora Sansević (klavir), Anabela Cvitić (Klavir), Iris Bogdanić (klavir), Rino Plančić (truba), Domagoj Čaleta (klavir), Ena Plančić (klavir), Loris Tadić (klavir), Juraj Bogdanić (truba), Toni Petrić (truba), Luka Tadić (klavir), Toni Sansević (truba) i Martina Novak (klavir).

Nastavnici:

- Viktoria Vulas (klavir - korepetitor) Stari Grad,

- Luki Gamulin (truba), Stari Grad,

- Tomi Domančić (klavir) Hvar.