Svečana misa povodom odlaska mladog fotografa i predsjednika Fotokluba Faros Dalibora Stričevića u samostanski život

06.11.2012

Poštovani sugrađani !!!

U četvrtak dana 08.11.2012 godine u 18 h sve Vas pozivamo na Svečanu misu u Samostanu crkvi Sv Petar koja će se održati povodom odlaska mladog fotografa i predsjednika Fotokluba Faros Dalibora Stričevića u samostanski život. Dalibor Stričević želi biti redovnik sluga Kristov vjerujem da će svojim radom , primjerom ispunjavavati svoje apostolsko poslanje tamo gdje mu je mjesto u zvanju i u zajednici: primjerom svoga života, svjedočanstvom svoje riječi i time što ispravnim oblikovanjem prolaznih stvari podešava svijet u odnosu na Krista.

Dalibor je svojim radom i primjerom u radu sa mladima puno napravio za Stari Grad i zato mi kao građani Starog Grada dostajno ispratimo na njegov put Bogu posvećen.

(tekst; Tajnica Fotokluba Faros Dubravka Boras)