23.07. - Trg Škor - Koncert Hrvatske Gradske glazbe Stari Grad

22.07.2012

U ponedjeljak, 23. srpnja, Hrvatska Gradska glazba Stari Grad održat će koncert na trgu Škor s početkom u 21:30 sati.

Hrvatska Gradska glazba Stari Grad osnovana je još davne 1876. godine te s ponosom možemo reći da ima 136. godina kontinuiranog djelovanja a sve te godine svojim koncertima i promenadama obilježavaju važne datume u Hrvatskoj i Starome Gradu. Pod ravnanjem kapelnika Lukija Gamulina, također učenika HGG Stari Grad, glazbari su dobili mnoge mlade generacije te na taj način i dalje osigurali nastavak djelovanja ove važne institucije u životu našega Grada.
Tijekom ljeta održati će se još nekoliko koncerata i to 02/08 na trgu sv.Stjepana, 04/08 promenada brodom i 13/08 na trgu Velo Podloža.