Javni poziv poljoprivrednicima - vjerovnicima "Dalmacijavina" d.d. u stečaju

30.05.2012

GRAD STARI GRAD I OPĆINA JELSA pozivaju poljoprivrednike - vjerovnike tvrtke "Dalmacijavino" d.d. u stečaju da najkasnije do 15. 06. 2012.  dostave njihovim Jedinstevnim upravnim odjelima "otkupne blokove" koje su dobili pri predavanju grožđa Dalmacijavinu-Hvarskim vinarijama ili druge dokumente kojima mogu dokazati potraživanja prema Dalmacijavinu-Hvarskim vinarijama, kako bi sukladno Rješenju o otvaranju stečaja, Grad Stari Grad i Općina Jelsa mogle organizirati prijavu njihovih potraživanja (tražbina) stečajnom upravitelju u za to propisanom roku.

Tekst Javnog poziva možete naći na ovoj internetskoj stranici, na linku "Obavijesti, oglasi, natječaji", na internetskoj starnici Općine Jelsa www.jelsa.hr i na oglasnim pločama Grada Staroga Grada i Općine Jelsa